O NAS

Multiklinika Salute powstała w roku 2000 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę medyczną. Celem naszej działalności jest skoncentrowanie się na potrzebach pacjenta i jego rodziny.  W tym kierunku  angażujemy się w rozwój nowych technologii i leków, przyczyniając się do pokonywania ograniczeń współczesnej medycyny.

NASZA OFERTA

Oferta MultiKLINIKI „Salute” ma zaspokajać potrzeby Pacjentów. Zakres naszych usług obejmuje diagnostykę i  terapię  w zakresie neurologii, psychiatrii, neurochirurgii, dermatologii, kardiologii, endokrynologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz chirurgii dziecięcej.

PRYWATNY CHARAKTER

Ośrodek ma wyłącznie prywatny charakter (bez umów z NFZ) oraz świadczy usługi medyczne Pacjentom posiadającym ubezpieczenia firmowe lub prywatne, prowadzone przez firmy ubezpieczeniowe.

BADANIA KLINICZNE

Bierzemy udział w międzynarodowych badaniach klinicznych, które oferują Pacjentom bezpłatny dostęp do najnowszych form leczenia i procedur medycznych. Prowadzimy badania kliniczne w zakresie neurologii, psychiatrii i dermatologii. Wszystkie osoby zatrudnione w naszym Ośrodku posiadają aktualne szkolenia GCP.

ŁATWY DOJAZD

Lokalizacja Firmy jest bardzo dobra, w samym centrum Katowic, z łatwym dojazdem własnym lub środkami komunikacji publicznej.